Kontakt

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller funderingar.

Forslins El AB

Åkeribacken 16, 191 49 Sollentuna

08 96 47 01

VD: Ola Forslin

070-896 47 00

Mån - Tors: 06.30 - 16.00

Fredag: 06.30 - 13.30

Våra montörer

Arbetsledare/Ledande montörer:

Martin Larson: martin@forslinselab.com

Tel: 070-896 47 03

Fredrik Arekrans: fredrik@forslinselab.com

Tel: 070-896 47 07

Montörer:

Martin Dahlin: martind@forslinselab.com

Tel: 070-896 49 60

Jonathan Gäderblom: jonathan@forslinselab.com

Tel: 070-896 49 66

Lars Seger Forslin: lars@forslinselab.com

Tel: 070-896 26 50

Andreas Nilsson: andreas@forslinselab.com


Prislista SERVICE


Minsta debitering (att: STARTAVGIFT) för arbete upp till 2h inkl. servicebil:

1500:- exkl. moms

Timdebitering för arbeten längre än 2 timmar:

525:-/h exkl. moms

Vill du istället ha offert?