KONTAKT

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller funderingar!

Forslins El AB

Åkeribacken 16, 191 49 Sollentuna

08 96 47 01

VD: Ola Forslin

070-896 47 00

Mån - Tors: 06.30 - 16.00

Fredag: 06.30 - 13.30

Våra montörer


LEDANDE MONTÖRER

Martin Larson
martin@forslinselab.com
070-896 47 03

Fredrik Arekrans
fredrik@forslinselab.com
070-896 47 07

MONTÖRER

Martin Dahlin
 martind@forslinselab.com
070-896 49 60

Jonathan Gäderblom
jonathan@forslinselab.com
070-896 49 66

Lars Seger Forslin
lars@forslinselab.com
070-896 26 50

Andreas Nilsson
andreas@forslinselab.com
070-896 01 56

Jonatan Di Meglio

070-896 02 79

Albin Selenius
albin@forslinselab.com
070-896 02 73



PRISLISTA FÖR SERVICE


Minsta debitering (från och med 1/2-19) 

1 h inkl. servicebil

1095:- inkl. moms

Efter första arbetstimmen debiteras;

Servicebil

Fäst och kopplingsmaterial -
(skruv, plugg etc av mindre mån)
Administrativ kostnad

Vi hjälper Er med ROT-avdraget på 30% av arbetskostnaden, förutsatt att Ni berättar det redan vid beställning samt lämnar över relevanta och korrekta uppgifter innan arbetet slutförts. Om skatteverket inte godkänner ansökan pga. felaktiga uppgifter så debiteras ni en administrativ kostnad á 250:- i samband med att vi korrigerar ansökan.


NOTERA ATT SAMTLIGA ANGIVNA PRISER OVAN ÄR EXKL. MOMS!                           

525:-/h 
375:-/per dag

39:-/ per order

25:-/per faktura 

Vill du istället ha offert?